multi
Afspraak osteopathie

Maak hier uw afspraak voor osteopathie.
Indien u een nieuwe patiënt bent, dient u zich eerst te registreren.

deSPRONG
Groepspraktijk

t. 014 70 73 90

Korte Vianenstraat 4 bus 69
2300 Turnhout

info@deSPRONG.be

Contact

Alle contactgegevens

Klik hier dan tonen we u gedetailleerde contactgegevens.

psychotherapie

Ellen stoffels
ellen@desprong.be

0475 - 238 747

Katrien Lavrysen
katrien@desprong.be

0496 - 824 963

Kinesitherapie

Bieke Willemsen
bieke@desprong.be

014/70 73 90

Carolien Bex
carolien@desprong.be

014/ 70 73 90

Lies Van Gestel
lies@desprong.be

014/70 73 90

Lies Haeverans
liesh@desprong.be

014/70 73 90

Logopedie

Tine Vaes
tine@desprong.be

Logopedist en coördinator

Hanne Kreynen
hanne@desprong.be

Logopedist

Elke Van Hoeck
elke@desprong.be

Logopedist

Stefanie Meeuwssen
stefanie@desprong.be

Logopedist en stemtherapeut

Astrid Vanbroekhoven
astrid@desprong.be

Logopedist

Ines Hillen
ines@desprong.be

Logopedist en stottertherapeut

TELEFONISCH CONTACT VIA 014/70.73.90

Osteopathie

Mieke Nijs
mieke@desprong.be

014/70 73 90

Sandra Van Cantfort
sandra@desprong.be

014/70 73 90

Lana Ampletova
lana@desprong.be

014/70 73 90

orthomoleculaire voedingstherapeut

Pilates/ Piyo

Hedwig van Broeckhoven

Personal Training

Tobias Maerien
tobias@desprong.be

0494416605

Klik hier dan verbergen we de contactgegevens.

Blijf op de hoogte

Schrijf in op onze nieuwsbrief.
Uw naam *
Email *

Contacteer ons.








Verstuur >>